На Харківщині з’явилося нове відділення Укрпошти

У смт Пісочин поблизу Харкова відкрилося нове відділення Укрпошти. Воно обслуговуватиме близько 11 тисяч жителів нового мікрорайону та надаватиме увесь спектр послуг компанії.
Урочисте відкриття відділення відбулося за участю директора з розвитку мережі Укрпошти Валентини Дудко, першого заступника голови Харківської облдержадміністрації Марка Беккера та керівництва Харківської філії Укрпошти.
«Для зручності наших клієнтів у новому та найбільш густонаселеному районі Пісочина ми відкриваємо ще одне відділення. Воно обладнане новою оргтехнікою, що забезпечить швидке та якісне обслуговування відвідувачів. Тут можна відправити посилку чи листа, оформити переказ чи скористатися іншими послугами Укрпошти. Обслуговуватимуть тут клієнтів 10 працівників відділення та працюватиме чотири операційних вікна», – відзначила Валентина Дудко.
Як раніше повідомлялося, 10 липня Укрпошта відкрила 6 нових відділень у Києві та області, а у березні відкрила у Києві перше експериментальне відділення нового формату 03150.
Нагадаємо, що мережа Укрпошти найбільша в Україні і складає понад 11 500 відділень, зокрема, у Харківській області діє 653 відділення.